Potřebujete poradit? Zeptejte se: 702 00 22 66

Promo team

Jsme parta lidí ze společnosti Lázeňská cestovní a webu CZlázně.cz, kteří se rádi účastní různých sporotvních akcí a s potěšením na nich prezentují naši firmu.

Night run: zpátky na jihu Čech - tentokrát v Č.BUdějovicích na zážitkovém běhu Night run. Pro Janu to byla příležitost si poprvé vyzkoušet desítku :)

Noční běh od Aquafora: tentokrát zase jiné lázně a to Františkovy Lázně. V průběhu pracovní cesty do Frantovek jsme si připlánovali i tento 5km běh. Rodinná atmosféra na startu, pohoda na trati.....a celkově umístění někde v polovině pole. Užili jsme si to :)

Kolem Světa: tradiční akce, které se účastníme každoročně........vždy skvěle připravené a s perfektní atmosférou. Letos jsme ji však pojali příliš na pohodu a jako tým jsme neobhájili loňské 3.místo a skončili čtvrtí. Tak třeba příště zase. Stajnou trať si zopakujeme v říjnu na běhu pro hospic :)

Českobudějovickým půlmaratonem nám skončila předprázdninový běžecká sezóna a podzimní začne zítra během kolem Světa v Třeboni....tak jsme se v létě snažili provětrat naše "dresy" alespoň při aplských výšlapech a popolézání po via ferrátách v Dolomitech a Solné komoře.

Půlmaraton České Budějovice: naše skvelá parta opět na tradičním budějovickém půlmaratonu - kolegyňky se podělili o štafetu a pánové nyní letos všichni pokořili (i přes různé problémy) celou půlmaratonskou trať. Sláva vítězům :)

Adra run Run: na poslední chvíli jsme se rozhodli, že poběžíme, ale stálo to za to. Skvěle připravená akce, velmi milá, příjemný běh jen Stromovkou, opět jsme se sešli v hojném počtu...a k tomu jsme i přispěli na dobrou věc. Příští rok určitě znovu :)

Vltava Run: jeden z vrcholů naší letošní závodní sezony je za námi. Mnozí jste se mne ptali, jaké to bylo? SUPER. Jak řekla Mária, když jsme se vraceli v neděli večer domů: "jako bych byla 14 dní na táboře"...těch 14 dní jsme stihli za den a půl Co to znamená v datech?
- 35:25 hodin na trati
- 43 hodin trval závod včetně dopravy
- za 2 noci jsme spali cca 3,5 hodiny
- uběhnuto 360 km, mých vlastních z toho cca 34,5
- nastoupáno zhruba 5.500 výškových metrů, mých vlastních z toho cca 580
- 12 lidí, kteří fungovali jako1

Doufám, že to příští rok zase vyjde .https://budejovice.rozhlas.cz/tym-vedeny-moderatorkou-hankou-soberovou-zvladl-extremni-zavod-vltava-run-7933344?fbclid=IwAR0lQik9OwbaxZYZqclAE4CbEFhWJDo9JrXv8qbvWj6tGppReVlnmdYCDBs

Vltava Run: pilně se připravujeme na asi nejzajímavější závod naší letošní sezóny - Vltava Run. 360km ze Šumavy do Prahy je trasa na kterou se opravdu těšíme :) A nejsme v tom sami. Je nám potěšení startovat v rámci týmu Český rozhlas České Budějovice se skvělou partou lidí. Kdyby Vás zajímaly podrobnosti, můžete je najít na tomto odkazu: https://budejovice.rozhlas.cz/pobezi-ze-sumavy-do-prahy-dnem-i-noci-stafeta-ceskeho-rozhlasu-se-chysta-na-7890234?fbclid=IwAR2hLg7JGAHhQDvuXVTEpi22nJMkeHljeAiQBC94l-yJwGkIgrzk68RZsnY a pokračování na tomto odkazu: https://budejovice.rozhlas.cz/operni-pevec-it-manazer-trener-taekwon-do-moderatorka-ti-vsichni-pobezi-7897437?fbclid=IwAR1LfJSuHHLYO-ZuieMj78fW9ZZkci6l44YlaXMsFqCToFtcoT8cDx1lqSU  

Horský maraton: Zážitková trasa: novinka v akcích, které jsme se pokusili absolvovat. První trail, kde jsme "šířili slávu naší firmy".

Run tour České Budějovice: naše zatím nejpočetnější akce, které se účastnili všichni stálí Lázeňští šviháci a Lázeňské běhny a mnozí nepravidelní. Za fantastického počasí jsme si užili přijemných 5km a někteří z nás dosáhli i na své osobní rekordy.

Lipno Ice maraton: Lipno Ice (Half)maraton 2019....jaké to bylo? Směs dojmů, skvělý zážitek, nádherný den, fantastické počasí, příšerný terén, na kterém se místy (dlouhými místy) nedalo běžet, výborná polévka (nejen) u vodních záchranářek na km 8 resp. 14, mokro v botách od 1,5 km, posledních 5 km stříkající ledová voda z tenisek, neskutečné šmajdání v těžkém sněhu, který klouzal na všechny strany, parádní akce, Petr, který nechal slivovici na chatě.......už se těším za rok znovu 👍 Akce jen pro pravé Lázeňské šviháky :D

Winter run České Budějovice: tradiční zimní akce, které se účastní skoro všichni Lázeňští šviháci a Lázeňské běhny (i když letos to zrovna neplatilo). Za výborného počasí jsme si užili přijemné 4km.

T1 maraton České Budějovice: premiérová účast Lázeňských šviháků na této halové akci. Protože jsme od podzimního Třeboňského půlmaratonu neběhali, naší ambicí bylo neudělat ostudu. Až do posledních kol jsme bojovali o 4.místo, ale nakonec jsme skončili na krásném 6. místě (ze 6 štafet) :) Skvělý start do nové sezóny.

Kontaktujte nás

Holičky 48, 379 01 Třeboň
+420 702 00 22 66
info@lazenskacestovni.cz

Zeptejte se

Rádi Vám pomůžeme s vyřízením Vaší objednávky nebo řešením Vašeho problému.

Nevíte si rady?

Rádi Vám pomůžeme s vyřízením Vaší objednávky nebo řešením Vašeho problému.


Copyright © 2017 LázeňskáCestovní.cz. Prezentaci vytvořila POČÍTAČOVÁ POHOTOVOST s.r.o.