Potřebujete poradit? Zeptejte se: 702 00 22 66

Bertiny Lázně

Bertiny lázně mají v Třeboni velmi dlouhou tradici. Založeny byly již v roce 1883 učitelem Václavem Huckem, který zde zavedl používání třeboňského přírodního léčivého zdroje - slatiny, která se využívá pro léčení poruch pohybového aparátu, revmatických chorob, poúrazových a pooperačních stavů a celkovou rekondici těla i mysli.

 Lázeňský komplex Bertiných lázní se nachází v nejtěsnější blízkosti historického centra Třeboně. Na lázně navazuje park a přímo před vstupem teče Zlatá stoka. Ubytovací kapacita Bertiných lázní je v jednolůžkouvých pokojích, dvoulůžkových pokojích a apartmánech 192 lůžek ve 105 pokojích, přičemž další ubytovací kapacity jsou k dispozici v depandancích, které jsou v dosahu pohodlné chůze.

Při léčení pacientů se Bertiny lázně drží svého historického odkazu. Hlavním léčebným zdrojem je třeboňská slatina, která má blahodárný vliv na organismus, který rovnoměrně prohřívá, působí blahodárně na pokožku, tlumí bolest a zkraceju dobu regenerace u pacientů s obtížemi pohybového aparátu. Dále si zde mohou návštěvníci vychutnat všemožné masáže, koupele a zábaly.

Jako u každých moderních lázní je samozřejmostí, že v komplexu Bertiných lázních najdete restaurace, bary, plavecký bazén, sauna a moderně vybavený sportpark, který nabízí různé formy aktivního odpočinku jako je tenis, volejbal, squash, fitness, bowling nebo stolní tenis.

V nabídce naší kanceláře jsou krátkodobé relaxační programy (víkendové nebo týdenní) , ale můžeme Vám pomoci i s klasickým léčebný pobytem.


Ubytování

Celková ubytovací kapacita Bertiných lázní je 192 lůžek ve 105 pokojích.

Hosté jsou ubytováni ve vkusně vybavených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích či apartmánech, přičemž některé z pokojů nabízí překrásný výhled na městskou památkovou rezervaci.

Apartmá Superior (5 apartmá) - (dvoupokojové apartmá, max. 4 osoby): obývací pokoj a ložnice, koupelna se sprchovým koutem a WC, fén, Sat. TV včetně programů rádií, telefon, lednice (nápoje na přivítání v ceně), varná konvice, klimatizace, trezory, WiFi, župany. Apartmá v pavilonu B (50 m od hlavní budovy lázní) navíc krb a terasa.

Apartmá Klasik (4 apartmá) - (dvoupokojové apartmá, max. 4 osoby): obývací pokoj a ložnice, koupelna se sprchovým koutem a WC, fén, Sat. TV včetně programů rádií, telefon, lednice (nápoje na přivítání v ceně), varná konvice, klimatizace, trezory, WiFi, župany, balkon.

Kategorie Superior (7 dvoulůžkových pokojů) : koupelna se sprchovým koutem a WC, fén, lednice, telefon, Sat. TV včetně programů rádií, klimatizace, trezory, WiFi, terasa. Některé pokoje se nachází v pavilonu B (50 m od hlavní budovy lázní).

Kategorie Klasik (68 dvoulůžkových + 18 jednolůžkových pokojů): koupelna se sprchovým koutem a WC, lednice, telefon, Sat. TV včetně programů rádií, trezory, WiFi. Některé pokoje s balkonem nebo terasou.

Vodní svět s vodou o teplotě cca 32°C nabízí množství aqua atrakcí, jako např. divokou řeku, perličkovou masážní lavici, stěnovou hydromasáž, chrliče, vodní hřib, 40 m dlouhý tobogán (vstup pro děti od 10 let) či whirlpooly pro 6 a 12 osob. Vodní svět je propojen s plaveckým bazénem a voda je zde také mírně slaná.

Parní lázeň pro relaxaci a uvolnění stresu, nachází se v prostorách plaveckého bazénu.

Sauna - Ve wellnesscentru najdete klasickou finskou saunu s kapacitou pro 12 osob, prohřátou na 90-95°C. Jako jedni z mála provozovatelů můžeme nabídnout pro ochlazení venkovní bazének o rozměrech 5,00 x 2,00 x 1,30 m. Samozřejmostí je možnost zakoupení nealkoholických i alkoholických nápojů.

Vibrosauna -  U této procedury se jedná o zahřátí těla na příjemnou teplotu, kterou si sami navolíte (max. 80°C) a regulujete, na rozdíl od klasického saunovacího procesu (tzn. pocení a následné prudké ochlazení). Jak vše probíhá? Ulehnete, uzavřete horní kryt (hlava zůstává venku !) a měkké polstrované lůžko pod vámi jemně vibruje. Stejně jako teplota, tak i vibrace se dají nastavit, jinou intenzitu vibrace můžete mít pod zády a jinou u nohou. K tomu vám pustíme příjemnou hudbu nebo si můžete přinést své oblíbené melodie. Kolem hlavy vám proudí čistý ionizovaný vzduch, zbavený všech nečistot. Během krátké doby jste uvedeni do příjemného relaxačního až uspávajícího stavu.

Solárium- Nabízíme vertikální solárium s pravidelnou kontrolou a výměnou eurotrubic. Záznam o výměnách přímo v místnosti solária. Možnost zakoupení opalovacích krémů (i jednorázových).

Floating - Relaxační vana ve tvaru mušle s velmi slanou hustou tekutinou (salinita Mrtvého moře), která způsobuje nadnášení napodobující stav beztíže. Teplota vody 36°C, délka trvání procedury 50min. K umocnění účinku slouží vodní a vzduchové trysky, relaxační hudba a světlo. Možno absolvovat i ve dvojicích.

Fitness centrum je vedené školeným instruktorem. Na ploše 130 m2 se nachází posilovací stroje Filip Sport, Lifestep, Lifecycle, Crosstrainer Kettler. Při cvičení můžete sledovat sportovní přenosy na velkoplošné TV. K prodeji je zde i dostatečný sortiment nápojů.

Squash - Možnost rezervace kurtu na recepci wellnesscentra ( tel.: 384 750 666), kde je možno zapůjčit si za poplatek rakety a míčky .

Tělocvična - Víceúčelová hala o rozměrech 17,5 x 30 m, která slouží zejména pro skupinový rehabilitační tělocvik, cvičení jógy a míčové hry. Má provedeno trojí lajnování – na basketbal, volejbal a tenis.

Kontaktujte nás

Holičky 48, 379 01 Třeboň
+420 702 00 22 66
info@lazenskacestovni.cz

Zeptejte se

Rádi Vám pomůžeme s vyřízením Vaší objednávky nebo řešením Vašeho problému.

Nevíte si rady?

Rádi Vám pomůžeme s vyřízením Vaší objednávky nebo řešením Vašeho problému.


Copyright © 2017 LázeňskáCestovní.cz. Prezentaci vytvořila POČÍTAČOVÁ POHOTOVOST s.r.o.