logo czlazne.cz

Jsme parta lidí ze společnosti Lázeňská cestovní a webu CZlázně.cz, kteří se rádi účastní různých sporotvních akcí a s potěšením na nich prezentují naši firmu.

Vožický vytrvalostní běh: naše premiéra na této převážně trailové 14 km trati. Den, lkdy se k nám připojil nováček Martin, který takto prý učinil nejhorší rozhodnutí svého života (https://www.facebook.com/PromoPomahamepohybem/)

Lipno Ice maraton: Lipno Ice (Half)maraton 2020....znovu na tomto závodě za úplně jiných podmínek - spousta slunce, skoro žádný led, trasa po souši...vlastně pohoda :D  Akce jen pro pravé Lázeňské šviháky :D

Winter run České Budějovice: naše oblíbená hromadná zimní akce, které se účastní skoro všichni Lázeňští šviháci a Lázeňské běhny . Za jarního počasí jsme si užili přijemné 4km.

T1 maraton České Budějovice: podruhé na této halové akci. Letos dokonce společně se štafetou třeboňských teakwondistů. Naší ambicí bylo zlepšit čas (povedlo) a neskončit poslední, tedy předběhnout partenrkou štafetu (také se povedlo). S časem 3:49 jsme byli 11. ze 13 štafet. Skvělý start do nového roku.

Ještěš Sky Race: Náš první větší pokus v kopcích s cílem jen doběhnout. MOc pěkná akce, i když jsme do cíle dorazili jen 3 ze 4.

Třeboňský maraton: Lázeňská cestovní resp. Třeboň lázně.cz jsou sponzory této vynikající akce nabízející maratonskou a půlmaratonsou trať v krásné přírodě Třeboňska. Letos náš tým čítal 6 běžců, takže na trati jsme byli opět vidět.

Běh pro hospic: Třeboň, charitativní běh pro hospic, to je také už naše tradiční štace. A scházíme se na ní ve velkém počtu, přičemž využíváme možnosti startovat jak na klasice okolo Světa (ca 12 km), tak i na krátké trati pro svátečbí běžce (4 km) :)

Night run: zpátky na jihu Čech - tentokrát v Č.BUdějovicích na zážitkovém běhu Night run. Pro Janu to byla příležitost si poprvé vyzkoušet desítku :)

Noční běh od Aquafora: tentokrát zase jiné lázně a to Františkovy Lázně. V průběhu pracovní cesty do Frantovek jsme si připlánovali i tento 5km běh. Rodinná atmosféra na startu, pohoda na trati.....a celkově umístění někde v polovině pole. Užili jsme si to :)

Kolem Světa: tradiční akce, které se účastníme každoročně........vždy skvěle připravené a s perfektní atmosférou. Letos jsme ji však pojali příliš na pohodu a jako tým jsme neobhájili loňské 3.místo a skončili čtvrtí. Tak třeba příště zase. Stajnou trať si zopakujeme v říjnu na běhu pro hospic :)

Českobudějovickým půlmaratonem nám skončila předprázdninový běžecká sezóna a podzimní začne zítra během kolem Světa v Třeboni....tak jsme se v létě snažili provětrat naše "dresy" alespoň při aplských výšlapech a popolézání po via ferrátách v Dolomitech a Solné komoře.

Půlmaraton České Budějovice: naše skvelá parta opět na tradičním budějovickém půlmaratonu - kolegyňky se podělili o štafetu a pánové nyní letos všichni pokořili (i přes různé problémy) celou půlmaratonskou trať. Sláva vítězům :)

Adra run Run: na poslední chvíli jsme se rozhodli, že poběžíme, ale stálo to za to. Skvěle připravená akce, velmi milá, příjemný běh jen Stromovkou, opět jsme se sešli v hojném počtu...a k tomu jsme i přispěli na dobrou věc. Příští rok určitě znovu :)

Vltava Run: jeden z vrcholů naší letošní závodní sezony je za námi. Mnozí jste se mne ptali, jaké to bylo? SUPER. Jak řekla Mária, když jsme se vraceli v neděli večer domů: "jako bych byla 14 dní na táboře"...těch 14 dní jsme stihli za den a půl Co to znamená v datech?
- 35:25 hodin na trati
- 43 hodin trval závod včetně dopravy
- za 2 noci jsme spali cca 3,5 hodiny
- uběhnuto 360 km, mých vlastních z toho cca 34,5
- nastoupáno zhruba 5.500 výškových metrů, mých vlastních z toho cca 580
- 12 lidí, kteří fungovali jako1

Doufám, že to příští rok zase vyjde .https://budejovice.rozhlas.cz/tym-vedeny-moderatorkou-hankou-soberovou-zvladl-extremni-zavod-vltava-run-7933344?fbclid=IwAR0lQik9OwbaxZYZqclAE4CbEFhWJDo9JrXv8qbvWj6tGppReVlnmdYCDBs

Vltava Run: pilně se připravujeme na asi nejzajímavější závod naší letošní sezóny - Vltava Run. 360km ze Šumavy do Prahy je trasa na kterou se opravdu těšíme :) A nejsme v tom sami. Je nám potěšení startovat v rámci týmu Český rozhlas České Budějovice se skvělou partou lidí. Kdyby Vás zajímaly podrobnosti, můžete je najít na tomto odkazu: https://budejovice.rozhlas.cz/pobezi-ze-sumavy-do-prahy-dnem-i-noci-stafeta-ceskeho-rozhlasu-se-chysta-na-7890234?fbclid=IwAR2hLg7JGAHhQDvuXVTEpi22nJMkeHljeAiQBC94l-yJwGkIgrzk68RZsnY a pokračování na tomto odkazu: https://budejovice.rozhlas.cz/operni-pevec-it-manazer-trener-taekwon-do-moderatorka-ti-vsichni-pobezi-7897437?fbclid=IwAR1LfJSuHHLYO-ZuieMj78fW9ZZkci6l44YlaXMsFqCToFtcoT8cDx1lqSU  

Horský maraton: Zážitková trasa: novinka v akcích, které jsme se pokusili absolvovat. První trail, kde jsme "šířili slávu naší firmy".

Run tour České Budějovice: naše zatím nejpočetnější akce, které se účastnili všichni stálí Lázeňští šviháci a Lázeňské běhny a mnozí nepravidelní. Za fantastického počasí jsme si užili přijemných 5km a někteří z nás dosáhli i na své osobní rekordy.

Lipno Ice maraton: Lipno Ice (Half)maraton 2019....jaké to bylo? Směs dojmů, skvělý zážitek, nádherný den, fantastické počasí, příšerný terén, na kterém se místy (dlouhými místy) nedalo běžet, výborná polévka (nejen) u vodních záchranářek na km 8 resp. 14, mokro v botách od 1,5 km, posledních 5 km stříkající ledová voda z tenisek, neskutečné šmajdání v těžkém sněhu, který klouzal na všechny strany, parádní akce, Petr, který nechal slivovici na chatě.......už se těším za rok znovu 👍 Akce jen pro pravé Lázeňské šviháky :D

Winter run České Budějovice: tradiční zimní akce, které se účastní skoro všichni Lázeňští šviháci a Lázeňské běhny (i když letos to zrovna neplatilo). Za výborného počasí jsme si užili přijemné 4km.

T1 maraton České Budějovice: premiérová účast Lázeňských šviháků na této halové akci. Protože jsme od podzimního Třeboňského půlmaratonu neběhali, naší ambicí bylo neudělat ostudu. Až do posledních kol jsme bojovali o 4.místo, ale nakonec jsme skončili na krásném 6. místě (ze 6 štafet) :) Skvělý start do nové sezóny.

Třeboň

Třeboň

Lázeňské město Třeboň se nachází v Jižních Čechách, přibližně na půli cesty mezi Českými Budějovicemi a Jindřichovým Hradcem, v malebné nížinné oblasti zvané Třeboňská pánev.
Luhačovice

Luhačovice

Luhačovice nabízejí svým návštěvníkům, mnoho možností, jak strávit volný čas. Přímo ve městě je mnoho historických staveb a kulturních památek.
Lázně Aurora

Lázně Aurora

Lázeňské pobyty. Objevte blahodárnou sílu třeboňské slatiny v Lázních Aurora. Máme pro Vás širokou nabídku lázeňských pobytů plných kvalitních lázeňských procedur.
Mariánské Lázně

Mariánské Lázně

Mariánské Lázně jsou tradiční lázně s uvolňujícími zážitky.