Potřebujete poradit? Zeptejte se: 702 00 22 66

Promo team

Jsme parta lidí ze společnosti Lázeňská cestovní a webu CZlázně.cz, kteří se rádi účastní různých sporotvních akcí a s potěšením na nich prezentují naši firmu.

Lipno Ice maraton: Lipno Ice (Half)maraton 2019....jaké to bylo? Směs dojmů, skvělý zážitek, nádherný den, fantastické počasí, příšerný terén, na kterém se místy (dlouhými místy) nedalo běžet, výborná polévka (nejen) u vodních záchranářek na km 8 resp. 14, mokro v botách od 1,5 km, posledních 5 km stříkající ledová voda z tenisek, neskutečné šmajdání v těžkém sněhu, který klouzal na všechny strany, parádní akce, Petr, který nechal slivovici na chatě.......už se těším za rok znovu 👍 Akce jen pro pravé Lázeňské šviháky :D

Winter run České Budějovice: tradiční zimní akce, které se účastní skoro všichni Lázeňští šviháci a Lázeňské běhny (i když letos to zrovna neplatilo). Za výborného počasí jsme si užili přijemné 4km.

T1 maraton České Budějovice: premiérová účast Lázeňských šviháků na této halové akci. Protože jsme od podzimního Třeboňského půlmaratonu neběhali, naší ambicí bylo neudělat ostudu. Až do posledních kol jsme bojovali o 4.místo, ale nakonec jsme skončili na krásném 6. místě (ze 6 štafet) :) Skvělý start do nové sezóny.

Kontaktujte nás

Holičky 48, 379 01 Třeboň
+420 702 00 22 66
info@lazenskacestovni.cz

Zeptejte se

Rádi Vám pomůžeme s vyřízením Vaší objednávky nebo řešením Vašeho problému.

Nevíte si rady?

Rádi Vám pomůžeme s vyřízením Vaší objednávky nebo řešením Vašeho problému.


Copyright © 2017 LázeňskáCestovní.cz. Prezentaci vytvořila POČÍTAČOVÁ POHOTOVOST s.r.o.