Potřebujete poradit? Zeptejte se: 702 00 22 66

Bechyně

Lázeňství v Bechyni má dlouhou tradici, která zde trvá již přes 300 let. Komplex lázní je umístěn na klidném okraji města. V areálu lázní se nachází několik budov, ve kterých je hostům poskytováno ubytování v několika různých kategoriích, kde si dokáží vybrat i ti nejnáročnější klienti. V lázních v Bechyni se především léčí revmatická artritis, Bechtěrevova choroba, koxartróza a ostatní artrózy, metabolická onemocnění s postižením kloubů, bolestivé syndromy šlach a svalů, předoperační a pooperační stavy, osteoporóza a další. Kromě komplexní a příspěvkové léčby jsou klientům nabízeny různě dlouhé relaxační pobyty, dále pobyty zaměřené na redukci váhy, úlevu od bolesti zad, beauty pobyty, pobyty pro dva, pobyty spojené se svátky jako Vánoce, Velikonoce, Silvestr nebo Valentýn.

Lázně Bechyně

Lázeńská péče v Lázních Bechyně je poskytována ve dvou lázeňských domech. Novým centrem lázní je nový hotel Olga, kde se nachází přijímací kancelář, recepce, denní bar, ordinace, bazén s vířivkou, sauny a prostory pro poskytování léčebných procedur. V lázeňském domě Božena jsme pro Vás připravili klidné ubytování v hezkém prostředí, v účelně zařízených jedno a dvoulůžkových pokojích.

Lázně Jupiter

Areál lázní a hotelu je tvořen dvěma budovami, které patří k významným architektonickým památkám z počátku dvacátého století. Lázeňská péče je poskytována v budovách Vlasta a Přemyslovka.

Kontaktujte nás

Holičky 48, 379 01 Třeboň
+420 702 00 22 66
info@lazenskacestovni.cz

Zeptejte se

Rádi Vám pomůžeme s vyřízením Vaší objednávky nebo řešením Vašeho problému.

Nevíte si rady?

Rádi Vám pomůžeme s vyřízením Vaší objednávky nebo řešením Vašeho problému.


Copyright © 2017 LázeňskáCestovní.cz. Prezentaci vytvořila POČÍTAČOVÁ POHOTOVOST s.r.o.