Potřebujete poradit? Zeptejte se: 702 00 22 66

Františkovy Lázně

Františkovy Lázně jsou jedním z pilířù tzv. Západočeského lázeňského trojúhelníku. Přestože jsou malé, jsou velmi krásné. Jejich poloha blízko německé hranice a nedaleko historického Chebu z nich dělá velmi atraktivní turistickou destinaci. Do dnešní doby si zachovaly ráz lázeňského města z přelomu 19. a 20. století, kdy bylo evropské lázeňství na svém vrcholu.

 

Aquaforum

Aquaforum je největší a nejkrásnější akvapark českých lázní. K relaxaci nabízí 1 570 m² vodní plochy.

Hotel Dr. Adler

Lázeňský hotel Adler*** je nazvaný podle zakladatele lázní, chebského lékaře Dr. Bernarda Vincenta Adlera. Péči hostům poskytují specialisté na tradiční lázeňskou léčebnou kúru s využitím výhradně místních přirodních léčivých zdrojů. Hotel Dr. Adler je členem sdružení akreditovaných lázeňských organizací Medispa.

Hotel Belvedere

Lázeňský hotel Belvedere *** je oprávněný nositel italského jména "krásná výhlídka" díky Jitřímu parku, kterým je obklopen. O hosty se starají specialisté na tradiční lázeňskou léčebnou kúru s využitím výhradně místních přírodních léčivých zdrojů. Hotel Belvedere *** je členem sdružení akreditovaných lázeňských organizací Medispa.

Hotel Goethe

Hotel Goethe *** je umístěn v samém srdci Františkových Lázní na nejstarší lázeňské třídě. V hotelu se o Vás postarají specialisté na tradiční lázeňskou léčebnou kůru s využitím výhradně místních přírodních léčivých zdrojů. Hotel Goethe *** je členem sdružení akreditovaných lázeňských organizací Medispa.

  • 1
  • 2

Kontaktujte nás

Holičky 48, 379 01 Třeboň
+420 702 00 22 66
info@lazenskacestovni.cz

Zeptejte se

Rádi Vám pomůžeme s vyřízením Vaší objednávky nebo řešením Vašeho problému.

Nevíte si rady?

Rádi Vám pomůžeme s vyřízením Vaší objednávky nebo řešením Vašeho problému.


Copyright © 2017 LázeňskáCestovní.cz. Prezentaci vytvořila POČÍTAČOVÁ POHOTOVOST s.r.o.